Alustava
otteluohjelma

Tervetuloa kaukalopallon tulospalveluun

Näytä tuomarit
20.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
5101 3-Divisioona - Oulu Pe 20.1. 19:00 Muhos Zero Jylypyt 12-9
5102 1-Divisioona - Oulu Pe 20.1. 21:15 Linnanmaa 2 Top-Team 91 TU 3-8
21.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
5103 1-Divisioona - Oulu La 21.1. 14:30 Lappi-Areena, R:mi NapaKP Team Takini 6-8
5104 3-Divisioona - Oulu La 21.1. 17:30 Jäälihalli RBC Ice Demons Blacks -
1061 3-divisioona La 21.1. 18:00 Lappeenranta HH Superhessut Down Under 1-7
8045 Tampere Loppusarjat La 21.1. 18:15 Koulukatu 1 Harhasyöttö Alma-Manu -
5105 2-Divisioona - Oulu La 21.1. 19:05 Jäälihalli RB Kiitäjät Kärpäset 9-3
1062 3-divisioona La 21.1. 19:15 Lappeenranta HH Riento 2 KaPo 4-7
8016 Tampere Loppusarjat La 21.1. 19:30 Koulukatu 1 Turpiini Ramboll-Tiemiehet 3-10
1063 3-divisioona La 21.1. 20:30 Lappeenranta HH LPK LaVi 7-6
8020 Tampere Loppusarjat La 21.1. 20:45 Koulukatu 1 Made In Siuro joukkue 5-16
22.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1064 3-divisioona Su 22.1. 14:15 Lappeenranta HH Virky LaVi 5-8
5106 1-Divisioona - Oulu Su 22.1. 14:30 Kempele Norsut TU 10-5
1070 3-divisioona Su 22.1. 15:30 Lappeenranta HH KaPo LPK 5-13
5107 1-Divisioona - Oulu Su 22.1. 15:30 Lappi-Areena, R:mi NapaKP Team Takini 8-7
1066 2-divisioona Su 22.1. 16:45 Lappeenranta HH Liry LaVi RBT 9-8
5108 2-Divisioona - Oulu Su 22.1. 17:40 Haukipudas AC Susikädet RW-Team 6-20
8019 Tampere Loppusarjat Su 22.1. 18:00 Koulukatu 2 Ramboll-Tiemiehet Big Balls 10-4
1067 2-divisioona Su 22.1. 18:00 Lappeenranta HH LuLu LaPo 1-15
5109 3-Divisioona - Oulu Su 22.1. 18:40 Limingan JH Blacks RBC Ice Demons 8-4
8052 Tampere Loppusarjat Su 22.1. 19:15 Koulukatu 2 KVT Postin Kaukis 10-7
1068 2-divisioona Su 22.1. 19:15 Lappeenranta HH MuKi-06 Shooters 8-16
5110 2-Divisioona - Oulu Su 22.1. 19:40 Kempele RB Tigers Kärpäset 18-1
8018 Tampere Loppusarjat Su 22.1. 20:30 Koulukatu 2 Liutun Lapa Turpiini 10-6
23.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
8051 Tampere Loppusarjat Ma 23.1. 19:45 Koulukatu 2 Kiveliön Dynamo Alma-Manu -
8053 Tampere Loppusarjat Ma 23.1. 21:00 Koulukatu 2 Valmet-Kaukis Harhasyöttö -
24.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
8048 Tampere Loppusarjat Ti 24.1. 20:00 Koulukatu 1 Alma-Manu KVT -
8050 Tampere Loppusarjat Ti 24.1. 21:15 Koulukatu 1 Postin Kaukis Harhasyöttö -
25.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1069 2-divisioona Ke 25.1. 21:00 Lappeenranta HH Riento LaPo -
27.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
5111 2-Divisioona - Oulu Pe 27.1. 19:00 Muhos Veltot Kärpäset -
28.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
6002 Naisten SM La 28.1. 10:00 Lohja Kisakallio Böönat Hyvinkää -
6004 Naisten SM La 28.1. 10:30 Lohja Kisakallio Espoo Helsinki -
6001 Naisten SM La 28.1. 11:15 Lohja Kisakallio Hyvinkää Team Nostalgia -
6005 Naisten SM La 28.1. 11:45 Lohja Kisakallio Ryhmä HAU Espoo -
6003 Naisten SM La 28.1. 12:30 Lohja Kisakallio Team Nostalgia Böönat -
6006 Naisten SM La 28.1. 13:00 Lohja Kisakallio Helsinki Ryhmä HAU -
6008 Naisten SM La 28.1. 13:45 Lohja Kisakallio B2 A3 -
6009 Naisten SM La 28.1. 14:15 Lohja Kisakallio A2 B3 -
6010 Naisten SM La 28.1. 15:00 Lohja Kisakallio A1 Voittaja 6008 -
6011 Naisten SM La 28.1. 15:30 Lohja Kisakallio B1 Voittaja 6009 -
6013 Naisten SM La 28.1. 16:15 Lohja Kisakallio -
5112 1-Divisioona - Oulu La 28.1. 16:30 Lappi-Areena, R:mi NapaKP Top-Team 91 -
5128 2-Divisioona - Oulu La 28.1. 16:40 Jäälihalli RB Kiitäjät AC Susikädet -
6012 Naisten SM La 28.1. 17:00 Lohja Kisakallio Voittaja 6010 Voittaja 6011 -
1065 3-divisioona La 28.1. 18:00 Lappeenranta HH Down Under KaPo -
5145 2-Divisioona - Oulu La 28.1. 18:15 Jäälihalli Kärpäset RW-Team -
8021 Tampere Loppusarjat La 28.1. 18:15 Koulukatu 1 Ramboll-Tiemiehet Liutun Lapa -
1071 3-divisioona La 28.1. 19:15 Lappeenranta HH Superhessut Riento 2 -
8022 Tampere Loppusarjat La 28.1. 19:30 Koulukatu 1 Turpiini Made In Siuro -
5113 1-Divisioona - Oulu La 28.1. 19:30 Linnanmaa 2 TU RBA -
8023 Tampere Loppusarjat La 28.1. 20:45 Koulukatu 1 Big Balls joukkue -
29.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1072 2-divisioona Su 29.1. 14:15 Lappeenranta HH LaPo LaVi RBT -
5114 2-Divisioona - Oulu Su 29.1. 14:30 Kempele RW-Team RB Kiitäjät -
1073 2-divisioona Su 29.1. 15:30 Lappeenranta HH Liry Shooters -
5115 1-Divisioona - Oulu Su 29.1. 15:30 Lappi-Areena, R:mi NapaKP Top-Team 91 -
1074 3-divisioona Su 29.1. 16:45 Lappeenranta HH LaVi KaPo -
5116 3-Divisioona - Oulu Su 29.1. 17:40 Haukipudas RE-VI Zero -
8055 Tampere Loppusarjat Su 29.1. 18:00 Koulukatu 2 Kiveliön Dynamo Postin Kaukis -
1075 3-divisioona Su 29.1. 18:00 Lappeenranta HH LPK Down Under -
5117 2-Divisioona - Oulu Su 29.1. 19:00 Jäälihalli Jääkonnat RB Tigers -
8056 Tampere Loppusarjat Su 29.1. 19:15 Koulukatu 2 KVT Harhasyöttö -
1076 3-divisioona Su 29.1. 19:15 Lappeenranta HH Riento 2 Virky -
8024 Tampere Loppusarjat Su 29.1. 20:30 Koulukatu 2 Liutun Lapa Big Balls -
30.1.
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
8054 Tampere Loppusarjat Ma 30.1. 19:45 Koulukatu 2 Alma-Manu Valmet-Kaukis -
8025 Tampere Loppusarjat Ma 30.1. 21:00 Koulukatu 2 Ramboll-Tiemiehet Made In Siuro -