Alustava
otteluohjelma

Tervetuloa kaukalopallon tulospalveluun

Näytä tuomarit
To 15.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
304 Joutsenon puulaaki To 15.2. 18:00 Joutsenon keskuskenttä Paitsio Team Ahma 3-25
263 Harrastesarja To 15.2. 18:00 Lappeenranta Finnsementti LaVi juniorit 2-2 rk 1-2
303 Joutsenon puulaaki To 15.2. 19:00 Joutsenon keskuskenttä PPS Nylon Beat 13-4
262 Harrastesarja To 15.2. 19:00 Lappeenranta Hienoajanne Farmers 11-1
Pe 16.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
206 2-divisioona Pe 16.2. 18:30 HC Saimaa RB Kikka 88 Shooters 5-5
17363 2-Divisioona - Oulu Pe 16.2. 19:00 Muhos Zero RB Kiitäjät 7-10
La 17.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
190 2-divisioona La 17.2. 18:00 Lappeenranta HH LuLu Shooters 5-7
581 Tampere Loppusarjat La 17.2. 18:15 Koulukatu 1 Harhasyöttö Big Balls 6-4
191 3-divisioona La 17.2. 19:15 Lappeenranta HH Down Under Liry 6-6
582 Tampere Loppusarjat La 17.2. 19:30 Koulukatu 1 Tiemiehet Made In Siuro 12-1
17358 2-Divisioona - Oulu La 17.2. 20:15 Jäälihalli RB Kiitäjät Jääkonnat 7-11
Su 18.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
17318 1-Divisioona - Oulu Su 18.2. 14:30 Kempele Norsut TU 5-1
207 2-divisioona Su 18.2. 16:00 Lappeenranta HH Shooters LaPo 7-11
209 3-divisioona Su 18.2. 17:15 Lappeenranta HH Superhessut LaVi 3-4
17317 1-Divisioona - Oulu Su 18.2. 17:40 Haukipudas AC Susikädet RBA 3-15
577 Tampere Loppusarjat Su 18.2. 18:00 Koulukatu 2 Alma-Manu Kokkilat -
210 3-divisioona Su 18.2. 18:30 Lappeenranta HH Riento 2 Liry 2-13
17345 2-Divisioona - Oulu Su 18.2. 18:40 Limingan JH Blacks RE-VI 7-6
17348 2-Divisioona - Oulu Su 18.2. 19:00 Jäälihalli Jääkonnat RW-Team 7-11
578 Tampere Loppusarjat Su 18.2. 19:15 Koulukatu 2 KVT Kiveliön Dynamo 5-6
17354 2-Divisioona - Oulu Su 18.2. 19:40 Kempele Jylypyt LU 8-6
Ma 19.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
277 Joutsenon puulaaki Ma 19.2. 18:00 Joutsenon keskuskenttä Capu Team Ahma -
278 Joutsenon puulaaki Ma 19.2. 19:00 Joutsenon keskuskenttä CRA Teacher´s Blend -
584 Tampere Loppusarjat Ma 19.2. 19:45 Koulukatu 2 -
211 2-divisioona Ma 19.2. 20:00 Lappeenranta HH LuLu MuKi-06 -
583 Tampere Loppusarjat Ma 19.2. 21:00 Koulukatu 2 Harhasyöttö Tiemiehet -
212 3-divisioona Ma 19.2. 21:10 Lappeenranta HH Down Under Superhessut -
Ti 20.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
279 Joutsenon puulaaki Ti 20.2. 18:00 Joutsenon keskuskenttä Hienoajanne PPS -
280 Joutsenon puulaaki Ti 20.2. 19:00 Joutsenon keskuskenttä Nylon Beat Paitsio -
17308 1-Divisioona - Oulu Ti 20.2. 19:30 Muhos Veltot RBA -
585 Tampere Loppusarjat Ti 20.2. 20:00 Koulukatu 1 -
213 2-divisioona Ti 20.2. 21:00 UK-areena LaPo Riento -
579 Tampere Loppusarjat Ti 20.2. 21:10 Koulukatu 1 Voittaja 577 Kiveliön Dynamo -
Ke 21.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
208 2-divisioona Ke 21.2. 20:15 Lappeenranta HH Riento LaVi RBT -
To 22.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
306 Joutsenon puulaaki To 22.2. 18:00 Joutsenon keskuskenttä alkulohko 1 alkulohko 4 -
307 Joutsenon puulaaki To 22.2. 19:00 Joutsenon keskuskenttä alkulohko 2 alkulohko 3 -
308 Joutsenon puulaaki To 22.2. 20:00 Joutsenon keskuskenttä Voittaja 306 Voittaja 307 -
Pe 23.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
214 2-divisioona Pe 23.2. 18:30 HC Saimaa RB Kikka 88 LuLu -
17322 1-Divisioona - Oulu Pe 23.2. 19:00 Muhos Veltot Norsut -
17327 1-Divisioona - Oulu Pe 23.2. 21:20 Linnanmaa 2 Top-Team 91 RBA -
La 24.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
17359 2-Divisioona - Oulu La 24.2. 20:00 Jäälihalli RBC Ice Demons Zero -
17303 1-Divisioona - Oulu La 24.2. 20:45 Linnanmaa 2 TU Top-Team 91 -
Su 25.2.2018
Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
215 2-divisioona Su 25.2. 14:15 Lappeenranta HH LaVi RBT RB Kikka 88 -
216 3-divisioona Su 25.2. 15:30 Lappeenranta HH Riento 2 Down Under -
217 3-divisioona Su 25.2. 16:45 Lappeenranta HH LPK LaVi -
17342 2-Divisioona - Oulu Su 25.2. 17:40 Haukipudas RE-VI Jylypyt -
218 3-divisioona Su 25.2. 18:00 Lappeenranta HH Superhessut Virky -
17353 2-Divisioona - Oulu Su 25.2. 18:40 Limingan JH Blacks RB Kiitäjät -
17355 2-Divisioona - Oulu Su 25.2. 19:00 Jäälihalli Jääkonnat RBC Ice Demons -
17305 1-Divisioona - Oulu Su 25.2. 19:40 Kempele RB Tigers AC Susikädet -